Breaking Bad-ster overtreft John Wick in actiefilm die gratis op tv is
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.manners.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2025%2F02%2Fnobody-gratis-kijken-op-tv-film-actiefilm-breaking-bad--e1739282954110.jpg)
In Nobody speelt Breaking Bad-advocaat Bob Odenkirk een anti-held, een sukkel, een zak aardappelen van een vent. Totdat hij zich ontpopt als een vechtmachine van het niveau John Wick, en volgens sommigen zelfs daar voorbij. Deze week maakt de actiefilm uit 2021 zijn tv-debuut.
Actiehelden worden steevast gespeeld door charismatische mannen met een goede kaaklijn. Bruce Willis, Nicolas Cage, dat soort figuren. Maar nooit door kalende zestigers als Bob Odenkirk. Dat juist de louche antiheld uit Breaking Bad (en natuurlijk Better Call Saul) als huisvader Hutch Mansell in de mal van actieheld wordt gedwongen, maakt Nobody verfrissend als atypische genrefilm.
Grote kans dat je de geprezen titel uit 2021 nog niet hebt gezien, want tot nu toe was hij alleen te zien bij Amazon Prime en Pathé Thuis. Donderdag 13 februari maakt de film zijn tv-debuut op Veronica van 20:30 tot 22:10. Daarna is de film tijdelijk gratis terug te kijken.
Breaking Bad-sukkel goes John Wick in actiefilm Nobody
Hutch Mansell (Bob Odenkirk) is een onopvallende man van middelbare leeftijd. Hij leidt een leven waarin zoveel gebeurt als een gemiddelde aflevering van Rail Away. Als hij door twee inbrekers wordt overvallen, doet hij niks en laat hij ze zijn horloge en wat cash meenemen.
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.manners.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2025%2F02%2Fnobody-gratis-kijken-op-tv-film-actiefilm-breaking-bad-2-e1739286488546.jpg)
Een nobody dus, maar niets is wat het lijkt. Hutch hield zich niet in omdat hij laf was, maar omdat hij zijn gewelddadige verleden wil laten rusten. Maar ja, nu kunnen ze het krijgen ook. Hij gaat op een killing spree die hem geen plek oplevert in de top 10 actiefilms met de meeste doden, maar als we nog eens een top 20 neerpennen maakt hij naar onze inschatting wel kans.
John Wick-huis gooit ook hoge ogen met Nobody
Nobody is geschreven door Derek Kolstad, die ook het script en de productie van zowel John Wick als John Wick 3: Parabellum voor zijn rekening nam. Met Nobody gooide hij in 2021 eveneens hoge ogen. De recensie in The Guardian kopt zelfs: âBob Odenkirk overtreft John Wick in leuke actiefilmâ.
De recensent van dienst: â(âŠ) de gevechtsscĂšnes zijn bijzonder effectief. Ze barsten van het brute geweld en zijn zo gedetailleerd vastgelegd dat we elke stoot en schop kunnen bijhouden. Dat is een basisvaardigheid die veel actiefilms niet onder de knie krijgen.â
Op IMDb is het een gelijkspel. Hier scoort Nobody net als John Wick een 7.4. Die andere grote overzichtswebsite, Rotten Tomatoes, laat eveneens cijfers zien waarmee je thuis kunt komen. Popcornmeter: 84%. Tomatometer: 94%. Kijken dus.
Aanstaande woensdag (13-2-2025) op Veronica van 20:30 tot 22:10.